UBNT U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor.... více
Běžná cena: 4 458  (-1%)
3 641.32 Kč bez DPH
Skladem 1 ks
4 406 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1015789
Kód dod.: UF-SM-10G-S
EAN: 1015789
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Ubiquiti
Popis a parametry

UBNT U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK (1-pár)


UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.






Užitečné odkazy:

.
Typ vlákna
Singlemode
Technologie SFP Modulu
10 Gbps
Rozhraní modulu
SFP+

UBNT U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MCS plus spol. s r.o.
Janáčkova 888/4
69301 Hustopeče
Česká Republika
IČO: 25535391
DIČ: CZ25535391