Optická spojka simplex ST-ST

Konektor: ST/ST</br> Typ vlákna: multimode / singlemode</br></p>.... více
27.27 Kč bez DPH
Na dotaz
33 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1045720
Kód dod.: ST/ST SPX
EAN: 1045720
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: LYNX CS
Popis a parametry

Optická spojka simplex ST-ST

Simplexní spojka

Konektor: ST/ST

.
Typ vlákna
Multimode
Typ kabelu
Spojka
Typ konektoru
ST

Optická spojka simplex ST-ST

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MCS plus spol. s r.o.
Janáčkova 888/4
69301 Hustopeče
Česká Republika
IČO: 25535391
DIČ: CZ25535391