HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 94 609  (-27%)
56 890.08 Kč bez DPH
Na dotaz
68 837 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR.
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MCS plus spol. s r.o.
Janáčkova 888/4
69301 Hustopeče
Česká Republika
IČO: 25535391
DIČ: CZ25535391