GIGABYTE zdroj UD1300GM PG5, 1300W, 80+ Gold, 140mm fan
Výkon zdroje (W):1300; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 2x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin.... více
Na dotaz
Kód: 524779
Kód dod.: GP-UD1300GM PG5
EAN: 4719331553388
Záruka: 120 Měsíc(ů)
Výrobce: Gigabyte
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
8pin CPU 2x
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
PCIe 16-pin Gen5
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Vlastnosti zdroje
Modulární kabeláž
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Modulární kabeláž
Ano
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
1300