GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor MO34WQC2, OLED, 3440 x 1440 WQHD, 240Hz, 1.5M:1, 250cd/m2;1000 c, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:3440x1440; Úhlopříčka displeje ("):34; Vlastnost:Prohnutý; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, HDR, Redukce blikání (flicker-free), Obraz v obraze (PIP), Automatická regulace jasu, USB nabíjení, KVM; Rozhraní vstup:3,5 mm Jack, USB, USB-C; Rozhraní výstup:DP, 3,5 mm Jack, HDMI; HDMI počet:2.... více
Na dotaz
Kód: 1541117
Kód dod.: MO34WQC2
EAN: 4719331858926
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Gigabyte
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
21:9
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
3440x1440
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
USB Type-C
3.5mm Jack
USB 3.2
Jack 3,5 mm výstup
DisplayPort
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Pivot
Nastavitelná výška
HDR
Redukce blikání (flicker-free)
KVM
USB nabíjení
Automatická regulace jasu
Obraz v obraze (PIP)
Doba odezvy (ms)
do 0,5
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
HDMI typ
2.1
Typ panelu
OLED
Použití
Herní
Rozhraní vstup
3,5 mm Jack
Rozhraní vstup
USB
USB-C
DP
3,5 mm Jack
HDMI
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
Vlastnost
Prohnutý
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
10
USB počet
3
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.1
Úhlopříčka displeje (")
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
9,9
Jas (cd/m2)
1000