Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m

SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m.... více
Běžná cena: 18 136  (-50%)
7 516.53 Kč bez DPH
Na dotaz
9 095 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 839306
Kód dod.: SFP-10G-SR-S=
EAN: 882658782466
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: Cisco
Popis a parametry

Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m

Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver

10GBASE-SR SFP+ multi-mode transceiver, dosah až 400m

Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.

Technické specifikace:

Provedení Multi-mode fiber (MMF)
Kabeláž 10GBASE-SR
Typ konektoru LC/PC multi-režimy
Vlnová délka 850 nm
Maximální vzdálenost 400 m
Rychlost přenosu 10 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78-455693.html
Seznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ příslušenství
Mini-GBIC (SFP) moduly

Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MCS plus spol. s r.o.
Janáčkova 888/4
69301 Hustopeče
Česká Republika
IČO: 25535391
DIČ: CZ25535391