CHIEFTEC skříň UB-03B-350GPB, mini-ITX, Black, 350W
Integrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):350; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):3; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.... více
Na dotaz
Kód: 1022707
Kód dod.: UB-03B-350GPB
EAN: 753263078049
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Chieftec
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Provedení skříně
Mini Tower / micro ATX
Barva skříně
Černá
Počet pozic 5.25"
1
Počet pozic 3.5" (HDD)
3
Počet pozic 2.5" (SSD)
2
Vybavení PC skříně
Přední USB panel
Vybavení PC skříně
Přední Audio panel
Bočnice
Plná
Podsvícení
bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
350
Integrovaný zdroj
Ano