CHIEFTEC skříň Rackmount 4U ATX/mATX, UNC-409S-B-500BDF, 500W BDF-500S, černá
Chieftec UNC-409S-B + 500W ZdrojUNC-409S-B je kompaktní 4U skříň ATX pro montáž do racku s malou hloubkou pouhých 482 mm, do které lze instalovat základní desky ATX. Robustní kvalita provedení s 1,2 mm silnou ocelí SECC zajišťuje dobrou ochranu hardwaru a slouží jako spolehlivé a flexibilní dlouhodobé řešení. K dispozi... více
Na dotaz
Kód: 1022676
Kód dod.: UNC-409S-B-500BDF
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Chieftec
Popis a parametry