ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT2A QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 5 895  (-7%)
Skladem 30 ks
Kód: 1355008
Kód dod.: PG27QFT2A
EAN: 4710483944994
Popis a parametry
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
Nastavitelná výška
HDR
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Typ panelu
IPS
Vlastnost
Rovný
Kontrast:1
1000
Hmotnost (kg)
7,7
Jas (cd/m2)
400