ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT1B QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 4 672  (-7%)
Na dotaz
Kód: 1355009
Kód dod.: PG27QFT1B
EAN: 4710483944864
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
VESA montáž
Výbava
HDR
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
5,8
Jas (cd/m2)
400