ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FRS1A FHD, 1920 x 1080, 280Hz, 4000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 4 005  (-7%)
Na dotaz
Kód: 1355010
Kód dod.: PG27FRS1A
EAN: 4710483945625
Popis a parametry
DisplayPort
3.5mm Jack
DP verze
1.2
Typ panelu
VA
Vlastnost
Prohnutý
HDMI verze
2.0
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
280
Kontrast:1
4000
Hmotnost (kg)
4,88
Jas (cd/m2)
300