ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFX2A FHD, 1920 x 1080, 520Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 9 044  (-11%)
Na dotaz
Kód: 1355006
Kód dod.: PG27FFX2A
EAN: 4710483947315
Popis a parametry
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
Nastavitelná výška
DP verze
1.4
HDMI verze
2.1
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
520
Hmotnost (kg)
7,7
Jas (cd/m2)
400