ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFX1B FHD, 1920 x 1080, 520Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 7 932  (-11%)
Na dotaz
Kód: 1355007
Kód dod.: PG27FFX1B
EAN: 4710483947186
Popis a parametry
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
Nastavitelná výška
DP verze
1.4
HDMI verze
2.1
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
520
Hmotnost (kg)
7,7
Jas (cd/m2)
400