ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFT1B FHD, 1920 x 1080, 180Hz, 1000:1, 450cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 3 486  (-7%)
Skladem 27 ks
Kód: 1355013
Kód dod.: PG27FFT1B
EAN: 4710483946042
Popis a parametry
DisplayPort
3.5mm Jack
DP verze
1.2
HDMI verze
2.0
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Hmotnost (kg)
4,25
Jas (cd/m2)
450