AOC MT VA 34" CU34E4CW - VA panel, 3440x1440, 120Hz, HDMI, DP, USB-C
Zažijte opravdový výkon monitoru CU34E4CW. Tento 34palcový monitor s rozlišením WQHD nabízí nejen úchvatný obraz s plynulou obnovovací frekvencí 120 Hz, ale také vylepšenou technologii Hardware Anti-Blue Light a HDR10 pro ještě větší pohodlí očí a čisté, živé barvy. Je vybaven dokovací stanicí PD o výkonu 90 W, technologií Smart KVM pro plynulé ovládání zařízení a integrovanou webovou kamerou s rozlišením 5 MP. Přináší komplexní řešení pro moderní multitasking a efektivní hybridní pracoviště..... více
Skladem 16 ks
Kód: 492108
Kód dod.: CU34E4CW
EAN: 4038986112963
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: AOC
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
21:9
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
3440x1440
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
USB-C 3.2
USB 3.2 Gen 1
LAN (RJ-45)
Výbava
VESA montáž
Výbava
Zakřivený panel
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
HDR
Reproduktory
Nastavitelná výška
Výškově stavitelný
Kamera
Mikrofon
Obraz v obraze (PIP)
Webkamera
KVM
Dokování NTB
USB nabíjení
Energetická třída
D
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
VA
Použití
Kancelářský
Použití
Profesionální
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
USB-C
LAN
3,5 mm Jack
USB hub
Standardní záruka (roky)
5
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
Vlastnost
Prohnutý
USB-C počet
2
Barevná hloubka (bit)
10
USB počet
4
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
3500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
10,09
Jas (cd/m2)
350