ACN Cloud Storage SUB LIC 1 TB, 1 Year - RNW

ACRONIS CLOUD STORAGE Placený doplněk pro Acronis BackupUkládá zálohy do datacentra AcronisZe strojů s licencí Acronis BackupS platbou dle obsazeného prostoruS šifrovaným přenosem šifrovaných zálohS certifikací datacenter SSAE-16Garance ochrany záloh před ransomwarem Co všechno lze do cloudu ukládatZálohy vytvořené zál... více
18 921.49 Kč bez DPH
Na dotaz
22 895 Kč
ks
Kód: 852302
Kód dod.: SCCBHBLOS21
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Acronis
Popis a parametry

ACN Cloud Storage SUB LIC 1 TB, 1 Year - RNW

ACRONIS CLOUD STORAGE


Placený doplněk pro Acronis Backup
Ukládá zálohy do datacentra Acronis
Ze strojů s licencí Acronis Backup
S platbou dle obsazeného prostoru
S šifrovaným přenosem šifrovaných záloh
S certifikací datacenter SSAE-16
Garance ochrany záloh před ransomwarem


Co všechno lze do cloudu ukládat
Zálohy vytvořené zálohovacím řešením Acronis Backup.
Do cloudu můžete posílat jak datové zálohy (soubory a adresáře) tak image zálohy celých strojů (fyzických i virtuálních strojů). Záleží na vás.


Co k tomu budete potřebovat
Pro zálohované stroje je třeba mít licence Acronis Backup. Ty umožňují vytvářet zálohy a ukládat je uvnitř organizace. Dále je třeba pořídit doplněk Acronis Cloud Storage. Délka pronájmu a velikost prostoru záleží jen na vás.


Jak napojit zálohování na cloud
Vytvořte si účet Acronis. Instalujte Acronis Backup.
V 30 denní trial verzi získáte možnost využívat cloudový prostor o velikostí 1 TB. Acronis Backup propojte s cloudovým úložištěm Acronis Cloud Storage. To uděláte tak, že se v Acronis Backup přihlásíte do účtu Acronis.


Jak nastavit zálohování do cloudu
Jsou dvě možnosti, jak nastavit zálohování. Buď vytvoříte jeden plán pro lokální zálohování a druhý plán pro cloudové zálohování . Nebo můžete nastavit jeden plán, který bude zálohy nejprve ukládat lokálně a potom bude zálohy odesílat do cloudu.


Jak velký prostor budete potřebovat
Podle toho, kolik zařízení bude zálohováno a jaká data budou zálohována. Do cloudu můžete ukládat třeba jen kritické soubory a adresáře. Nebo můžete zálohovat celé stroje. Zálohy se komprimují. Vyzkoušejte 30 denní trial verzi a v praxi ověřte, jak velký prostor budete potřebovat.


Jak rychlé připojení je potřeba
Kritická je první záloha. V té se totiž přenesou do cloudu veškerá zálohovaná data. Další zálohy jsou mnohem menší. V těch se už přenáší jen změny od předchozí zálohy. Obecně nedoporučujeme využívat Acronis Cloud Storage na linkách s uploadem nižším než 10 Mb/s.


Co když se připojení přeruší
Přerušení internetového připojení vůbec nevadí. Jakmile bude spojení opět navázáno Acronis bude v odesílání zálohy automaticky pokračovat. Záloha se tedy nezačne posílat celá znova, ale pošle se jen ta část, která se do Acronis Cloud Storage nestihla přenést.


Jak se ke svým datům dostanete
V Acronis Backup provedete obnovu z cloudu do stejného, nebo jiného umístění. Podle toho, o jakou jde zálohu, můžete z cloudu obnovit soubory a adresáře a nebo celé stroje. Druhou možností je přihlásit se do Acronis účtu a odtud stáhnout potřebné soubory nebo adresáře.


.

ACN Cloud Storage SUB LIC 1 TB, 1 Year - RNW

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MCS plus spol. s r.o.
Janáčkova 888/4
69301 Hustopeče
Česká Republika
IČO: 25535391
DIČ: CZ25535391