QNAP optický modul SFP+ 10GBASE-SR

SFP+ 10GBASE-SR multimode optický modul.... více
Běžná cena: 3 355  (-2%)
2 709.92 Kč bez DPH
Na dotaz
3 279 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 437399
Kód dod.: TRX-10GSFP-SR-MLX
EAN: 4713213512180
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: QNAP
Popis a parametry

QNAP optický modul SFP+ 10GBASE-SR

QNAP optický modul SFP+ 10GBASE-SR

Multimode optický modul

.

QNAP optický modul SFP+ 10GBASE-SR

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MCS plus spol. s r.o.
Janáčkova 888/4
69301 Hustopeče
Česká Republika
IČO: 25535391
DIČ: CZ25535391