BAZAR - TechToy Smart Bulb RGB 9W E27 ZigBee - poškozený obal (komplet)

Kategorie Svítidla:Interiér bytu; Barva těla svítidla:Bílá; Světelný zdroj:Integrovaný LED; Barva světla:Regulace teploty světla, Kombinace RGB; Patice:E27; Energetická třída:F.... více
Běžná cena: 269  (-9%)
202.48 Kč bez DPH
Skladem 4 ks
245 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1890185
Kód dod.: TSL-LIG-A70ZB//BAZAR
EAN: 1890185
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: TechToy
Popis a parametry

BAZAR - TechToy Smart Bulb RGB 9W E27 ZigBee - poškozený obal (komplet)

rozbaleno
Obr. Nastavte si tu správnou atmosféru 1620249a

Nastavte si tu správnou atmosféru

Chytré osvětlení je již delší dobu nedílnou součástí mnoha domácností. Ať už se uživatelům chytrých technologií jedná o pohodlí, úsporu nebo prostě jen navození atmosféry, chytré žárovky uspokojí všechny požadavky. V rámci ekosystému chytré domácnosti Tesla si můžete vybrat chytrou žárovku TechToy Smart Bulb ve třech různých variantách. K dispozici jsou RGB žárovky se závity E14, E27 a bodová světla s typem zapojení GU10.

Obr. Teplota barvy žárovky dle vlastního vkusu 1620249b

Teplota barvy žárovky dle vlastního vkusu

Chytré žárovky TechToy Smart Bulb nabízí rozpětí barevných teplot od 2 200 K – 6 500 K RGB+CCT. To vám umožní nejen vybrat si téměř jakoukoliv barvu z barevného spektra, ale v případě bílého světla i jeho teplotu. Samozřejmostí u všech žárovek je také možnost stmívání světla, a to buď pomocí chytrých vypínačů Tesla nebo aplikace Tesla Smart.

Obr. Protokol ZigBee 1620249c

Protokol ZigBee

K připojení do chytré domácnosti využívají žárovky TechToy Smart Bulb pokročilý bezdrátový protokol ZigBee. Pro fungování chytrých žárovek je tedy třeba zároveň vlastnit centrální jednotku Tesla Smart ZigBee Hub. Ta propojuje všechny chytré prvky, které nemají zabudovaný vlastní Wi–Fi modul a pracují s protokolem ZigBee. To ale zároveň přináší řadu výhod. Nejvýznamnější z nich je nízká energetická náročnost těchto produktů. Tok dat mezi ZigBee centrální jednotkou a vaší chytrou aplikací Tesla Smart je nízký, takže pásmo 2,4Ghz na své bezdrátové síti téměř nezatížíte. Smíšená topologie sítě (mesh topologie) pak zajistí správnou funkčnost ekosystému i v případě, že některý z prvků chytré domácnosti přestane náhle fungovat. V neposlední řadě je výhodou kompatibilita napříč výrobci. Skrze ZigBee protokol tak pracuje například i známý asistent Amazon Alexa.

Obr. Úspora energie 1620249d

Úspora energie

Důležitou charakteristikou chytrých žárovek TechToy je bez pochyby jejich nízká energetická náročnost. Jedná se tedy o úsporné žárovky, které jsou vhodné zejména do místností a prostorů, které nepotřebují být ozářeny tím nejjasnějším světlem. Na výběr jsou žárovky se svítivostí 345 až 806 lumenů.

Obr. Automatizace světel pomocí aplikace Tesla Smart 1620249e

Automatizace světel pomocí aplikace Tesla Smart

Světla již dávno nemusíte zapínat či vypínat klasickým vypínačem. Pokud nebudete chtít, nepotřebujete vypínač vůbec. Celé osvětlení můžete pohodlně ovládat skrze aplikaci Tesla Smart, která je kompletně v českém jazyce. Zde můžete také nastavit chytré scénáře. Světla se sepnou ve chvíli, kdy váš chytrý senzor dveří zaznamená vstup do domácnosti a vypnou se v okamžiku jejího opuštění. Dále můžete nastavit například teplotu bílého světla žárovek pro večerní hodiny, kdy si chcete vychutnat sledování televize, u kterého by vás pronikavé světlo mohlo rušit. Možných scénářů je ale celá řada a je jen na vás, jak chytré osvětlení nastavíte.

Technické specifikace:

  • Příkon: 9W - 200~240v AC 50/60Hz
  • Provozní teplota: -10 - 40°C
  • Komunikace: ZigBee
  • Výkon v pohotovostním režimu: < 0.5W
  • Svítivost: 806 lm
  • Základna: E27
  • Velikost: 60 x 108 mm
  • Teplota barvy: RGB+CCT 2200K-6500K
  • Jazyk aplikace: EN, DE, CZ, SK, PL, HU, SL
  • Aplikace: Tesla Smart pro Android a iOS
.
ParametryPorovnání
Energetická třída
F
Patice
E27
Kategorie Svítidla
Interiér bytu
Barva těla svítidla
Bílá
Světelný zdroj
Integrovaný LED
Barva světla
Kombinace RGB
Barva světla
Regulace teploty světla

BAZAR - TechToy Smart Bulb RGB 9W E27 ZigBee - poškozený obal (komplet)

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
MCS plus spol. s r.o.
Janáčkova 888/4
69301 Hustopeče
Česká Republika
IČO: 25535391
DIČ: CZ25535391